Avara Oy

Kansakoulukatu 10

00100 Helsinki

Puh. 020 123 0250

Sähköposti: etunimi.sukunimi@avara.fi

Avaran vastuuhenkilöt


'Mika Savolainen'

Mika Savolainen

Toimitusjohtaja

mika.savolainen@avara.fi

'Harri Retkin'

Harri Retkin

Talousjohtaja

harri.retkin@avara.fi

'Arto Nieminen'

Arto Nieminen

Liiketoimintajohtaja

arto.nieminen@avara.fi

'Tuomas Rantsi'

Tuomas Rantsi

Kiinteistökehitysjohtaja

tuomas.rantsi@avara.fi

'Christoffer Wiklund'

Christoffer Wiklund

Talouspäällikkö

christoffer.wiklund@avara.fi

'Antti Ropponen'

Antti Ropponen

Hankekehityspäällikkö

antti.ropponen@avara.fi

'Richard Malm'

Richard Malm

Portfolio Manager

richard.malm@avara.fi

'Juha Talkkari'

Juha Talkkari

Ylläpitopäällikkö

juha.talkkari@avara.fi

'Ted Weckman'

Ted Weckman

Talotekniikkapäällikkö

ted.weckman@avara.fi

'Viveca Seppänen'

Viveca Seppänen

Kunnossapitopäällikkö

viveca.seppanen@avara.fi

Asiakaspalvelu

Syötä kotiosoitteesi alla olevaan kenttään nähdäksesi sinua palvelevan asiakaspalvelun yhteystiedot.


Asukaspalaute

Mielipiteesi on meille tärkeää ja haluamme kaikin tavoin varmistaa tyytyväisyytesi. Toivomme, että viihdyt Avara-kodissasi joka päivä, vuodesta toiseen.

Anna palautetta

Tulostettavat lomakkeet

Tuloilmoitus
Lähtöilmoitus
Irtisanomisilmoitus

Tulo-ja lähtöilmoitukset tulee toimittaa huoltoyhtiölle. Yhteystiedot löytyvät mm. talon ilmoitustaululta.

Irtisanomisilmoitusten palautusosoitteet löydät lomakkeen viimeiseltä sivulta.